آکا ایران- به تازگی شرکت گوگل اعلام کرده است که به روزرسانی جدیدی را برای نرم افزار جیمیل ارائه خواهد کرد که موجب می شود تا بتوان از این نرم افزار برای کنترل تمام حساب های کاربری پست الکترونیکی کاربر استفاده نمود.

به تازگی شرکت گوگل اعلام کرده است که به روزرسانی جدیدی را برای نرم افزار جیمیل ارائه خواهد کرد که موجب می شود تا بتوان از این نرم افزار برای کنترل تمام حساب های کاربری پست الکترونیکی کاربر استفاده نمود.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی engadget، شاید بتوان سیستم پست الکترونیکی گوگل یعنی جیمیل را به عنوان محبوب ترین سامانه ایمیلی جهان به حساب آورد ولی باید این نکته را در نظر داشت که در دنیای امروزی بسیاری از افراد تنها از یک ارائه دهنده خدمات پست الکترونیکی استفاده نمی کنند.

بسیاری از افراد بر اساس وضعیت شغلی یا ارتباطات خاص خود، پست های الکترونیکی مختلفی در مایکروسافت، یاهو، گوگل و... در اختیار دارند که استفاده از آنها می تواند در برخی از موارد با مشکلاتی همراه باشد.

افزار
 

یکی از مشکلات یاد شده را می توان نیاز به نصب چند برنامه برای کنترل پست های الکترونیکی مختلف دانست ولی به نظر می رسد که گوگل برای رفع این مشکل گامی بزرگ را برداشته است.

این شرکت اعلام کرده است که سیستم جدیدی را به نرم افزار جیمیل خود بر روی تلفن های همراه اندرویدی خواهد افزود که این سیستم موجب امکان کنترل حساب های کاربری غیر گوگل و دریافت نوتیفیکیشن ها و دریافت پست های الکترونیکی مربوطه بر روی این نرم افزار خواهد شد.

این به روزرسانی به زودی برای تمام کاربران این نرم افزار مهیا خواهد شد ولی ممکن است دریافت آن برای برخی از کاربران بسته به موقعیت مکانی زندگی آنها مدتی به طول بینجامد.
 منبع :