آکاایران: مجموعه: اخبار تکنولوژی

شرکت اچ پی لپ تاپ های سری انوی خود را با نصب پردازنده های نوین و افزودن سوئیچ جدیدی به وب کم برای حفاظت از حریم شخصی کاربران به روز کرده است.

به گزارش مهر به نقل از ورج، پشتیبانی از دستیار صوتی هوشمند الکسا از جمله دیگر مزایای این لپ تاپ محسوب می شود.

 

در مجموع اچ پی ۴ مدل متفاوت از لپ تاپ انوی را عرضه کرده است. دو مدل Envy ۱۳ x۳۶۰ و Envy ۱۵ x۳۶۰ به گونه ای طراحی شده اند که قابل تبدیل به تبلت هم باشند و انوی ۱۳و ۱۷ نیز فقط در قالب لپ تاپ امکان استفاده دارند.

 

Envy ۱۳ x۳۶۰ به صورت ۱۳ اینچی طراحی شده و تنها با پردازنده های ای ام دی سازگار است و Envy ۱۵ x۳۶۰ به صورت ۱۵ اینچی تولید شده و با پردازنده های دو شرکت ای ام دی و اینتل سازگار است.

 

در مورد پردازنده های مرکزی این دو لپ تاپ هنوز اطلاعات بیشتری منتشر نشده، اما گفته می شود در آنها به ترتیب از تراشه های آی ۵ و آی ۷ ویسکی لیک اینتل و نیز پردازنده های Ryzen ۵ و ۷ ای ام دی استفاده شده است.

 

پشتیبانی از دستیار صوتی هوشمند الکسا فقط در مدل های مجهز به پردازنده های اینتل ممکن است. نصب سوئیچ حریم شخصی بر روی وبکم این لپ تاپ ها باعث می شود تا در صورت عدم استفاده از وبکم آنها غیرفعال شده و امکان سواستفاده هکرها و اشخاص ثالث از این ابزار به وجود نیاید.

 

قرار است فروش تمامی این لپ تاپ ها در ماه می آغاز شود. دو مدل Envy ۱۳ x۳۶۰ و Envy ۱۵ x۳۶۰ به ترتیب ۷۰۰ و ۸۰۰ دلار و انوی ۱۳ و ۱۷ نیز هر دو دارای قیمت پایه ۹۰۰ دلار هستند.

 

 

.

منبع :