برای اغلب ما دانستن یک زبان دیگر تقریبا به امری ضروری تبدیل شده که به خوبی احساس نیاز به آن با گذشت سالهای زندگیمان در عصر جدید یا عصر مدرن به چشم می آید.

زبان ها از قدیم الایام مهمترین راه های ارتباطی بشر با نوع خود بوده و هست. تکلم را میتوان ساده ترین و سریع ترین راه انتقال پیام دانست.

با این وجود یادگیری زبان ها هم نیازمند طی کردن آموزش ها و مهارت هایی است که هر فرد بایستی آن ها را طی کند. درست همانگونه که ما زبان مادریمان را به مرور و در طی گذشت زمان فراگرفتیم و با لغات و اصطلاحات و نحوه به کارگیری آن آشنا شدیم  برای یادگیری زبان جدید نیز به همین طریق بایستی به پیش برویم و توانایی هایمان را در آن زبان ارتقا دهیم.

یادگیری هر زبانی بسیار زیباست اگر که ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما در جهت یادگیری آن زبان به طور صحیح و درست و به اندازه لازم برنامه ریزی صحیح شده باشند.

چرا که مرکز فرماندهی وجود ما ضمیر ناخودآگاه ماست و از این طریق ما می توانیم بر پدیده ها ، آموزش ها و عاداتمان تسلط و کنترل پیدا کنیم و به سمتی که مایلیم آن ها را هدایت و جهت دهی کنیم.

یادگیری آسان تر و سریع تر زبان ها با کمک ضمیر ناخودآگاه

برای اینکه هر زبانی را بتوانیم به خوبی فرا بگیریم ذهن ما بایستی پیش انگاره ها و باورهای مناسبی را درباره یادگیری و به گارگیری آن زبان داشته باشد. در غیر این صورت با مقاومت ناخودآگاه شدید مواجه خواهیم شد که در تمام ابعاد به کارگیری و یادگیری آن زبان برایمان مضر خواهد بود و انرژی و زمان ما را تلف خواهد کرد.

هنگامی که ما همراه با داشتن مقاومت ناخودآگاه به یادگیری زبان ها می پردازیم مانند این است که یک پایمان بر روی گاز است و پای دیگرمان بر روی ترمز. در این حالت ما بایستی فشار بسیار شدیدتری را وارد کنیم تا ماشین به حرکت درآید . لذا در زمان آموزش هم با این پیش انگاره ها که ضمیر ناخودآگاهمان آن ها را پذیرفته نمی توانیم که با سرعت دلخواهمان و با لذت به یادگیری زبان جدید مان بپردازیم.

چه موضوع دلخواه ما یادگیری زبان فرانسه باشد یا هر زبان دیگر باز هم در اصل موضوع تفاوتی نمی کند.

زبان ها به شدت تحت تاثیر ضمیر ناخودآگاه و همچنین حافظه ما هستند.

 

یادگیری زبان آلمانی و زبان اسپانیایی با کمک ضمیر ناخودآگاه

 

ابتدا کمی درباره این دو زبان پر گویش بدانیم. زبان آلمانی یک زبان هندو اروپایی است اما زبان اسپانیای یک زبان رومی می باشد. زبان آلمانی پرگویش ترین زبان در اتحادیه اروپایی است و در کشورهایی نظیر آلمان ، اتریش و دیگر کشورهای اروپای مرکزی زبان رسمی میباشد.

زبان اسپانیای هم بعد از چینی پرگویش ترین زبان مادری در جهان است.

زبان اسپانیای توسط استعمار پادشاهی اسپانیا در مناطق گوناگون خصوصا آمریکای لاتین گسترش یافت و امروژه مکزیک بزرگترین کشور با گویش اسپانیایی است.

برای یادگیری زبان آلمانی توصیه می کنیم ابتدا هدف خود از یادگیری این زبان رابه وضوح مشخص کنید و سپس طبق شرایط و اهداقتان برای شروع پروسه یادگیری اقدام کنید.

در این بین هم می توانید با کمک سابلیمینال های وبسایت سابلیمیران از طریق ضمیر ناخودآگاه هم به آمادگی بیشتر ذهنی و هوش و حافظه خود بپردازید.

در یادگیری زبان آلمانی می توانید از شبکه های تلویزیونی آلمانی هم بهره مند شوید.

به جای اینکه برای خود این هدف را تعیین کنید که به عنوان مثال میخواهم تا 6 ماه دیگر اسپانیایی را مسلط شوم! برای خود اینگونه هدفگذاری کنید که می خواهم تا 1 ماه آینده یاد بگیرم که چگونه در رستوران ها به اسپانیایی صحبت کنم.

پس از آن که برنامه ای هوشمندانه ، واقع بینانه و با بازه های زمانی مشخص برای خود در نظر گرفتید حال وقت آن است که آستین ها را بالا بزنید و شروع به مطالعه و بررسی کنید.

شاید برای شما هم این پرسش مطرح باشد که آیا زبان آلمانی برای یادگیری پیچیده تر است یا زبان اسپانیایی.

در جواب بایستی گفت مسلما آلمانی چرا که هم از لحاظ تلفظ و هم از لحاظ پیچیدگی اصطلاحات زبان آلمانی به مراتب سخت تر از زبان اسپانیایی می باشد.

برای یادگیری زبان اسپانیایی   بهتر است ابتدا با ساده ترین لغات و اصطلاحات شروع کنید و به مرور با این زبان زیبا ارتباط برقرار کنید.

سابلیمینال ها که فایل های صوتی برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه هستند در موارد بسیار گوناگونی کاربرد دارند که در این مقاله با کاربرد های آن ها در بحث یادگیری زبان ها آشنا شدید.

منبع : وبسایت سابلیمیران – مرجع آلبوم های برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

 

 

پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات